Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Biżuteria grawerowana - idealny pomysł na prezent

2020-02-25

Biżuteria grawerowana - idealny pomysł na prezent

 

Szukając pomysłu na prezent dla bliskiej naszemu sercu osoby, bardzo często decydujemy się na biżuterię. To doskonała koncepcja, ponieważ gwarantuje, że obdarowana osoba ucieszy się z tego, co otrzymała. Biżuteria uznawana jest za nowoczesny, luksusowy i bardzo gustowny prezent. Nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

 

Kupujesz biżuterię na prezent? O tym nie możesz zapomnieć!

 

Piękna, elegancko zapakowana i wykonana z wysokiej jakości kruszcu biżuteria może mieć jeszcze jedną wartość, o której nie warto zapominać. Może stanowić indywidualny podarunek, bardzo nacechowany pozytywnymi uczuciami, przez co niewątpliwie zyskuje na wartości sentymentalnej. A to wszystko dzięki grawerunkowi, czyli indywidualnie stworzonemu napisowi, który umieszcza się na biżuterii. Pierścionki, obrączki, bransoletki czy naszyjniki z grawerem to idealny pomysł na efektowny i wyjątkowy prezent.

 

Biżuteria z grawerem —  dlaczego warto?

 

Kobiety, które dostają piękną biżuterię zapakowaną w eleganckie opakowanie, zawsze reagują na taki podarunek z ogromną radością. Staje się ona jeszcze większa po kilku minutach, gdy zauważają, że bliska im osoba umieściła na niej grawerunek. W ten sposób biżuteria staje się niezwykle wartościowym przedmiotem. Zyskuje serce. Wiele kobiet wierzy, że noszenie grawerowanej biżuterii na co dzień przynosi im szczęście, ponieważ mają one wrażenie, że bliska osoba towarzyszy im w każdym momencie. Czuwa nad nimi i dodaje im pewności siebie.

 

Jak wygląda grawerowana biżuteria i co warto o tym wiedzieć?

 

Na początek warto podkreślić, że prawie każda biżuteria dostępna w naszym sklepie nadaje się do grawerowania. Wykonujemy wysokiej jakości grawer laserowy, który nie tylko zachwyca pod względem estetycznym, ale przede wszystkim pozostaje na biżuterii na zawsze. Jest trwały. W przeciwieństwie do np. graweru na pudełku.

 

Dodatkowo grawer laserowy pozwala na wykorzystanie dowolnej czcionki w przypadku napisu lub jakiegokolwiek rysunku czy symbolu. Taki sam efekt bardzo ciężko jest osiągnąć tradycyjnymi metodami (rylcem grawerskim).

 

Wybierz grawerunek na blaszce!

 

W przypadku naszyjników i bransoletek polecamy wybrać grawer na blaszce, ponieważ z jednej strony jest on dyskretny, a z drugiej strony bardzo istotny dla osoby obdarowanej. Ma ona świadomość, że to pamiątka na zawsze. Wręczona prosto z serca.

A co jest lepsze? Grawer na blaszce przy zapięciu czy na pudełku? Zdaniem naszych ekspertów, zdecydowanie lepszy jest grawerunek przy zapięciu. Charakteryzuje się trwałością i elegancją oraz subtelnością, czyli wszystkim tym, czego oczekujemy od wysokiej jakości biżuterii. Taki grawer można zrobić również na zawieszkach o różnych kształtach, typu serce, koło, koniczynka. To rozwiązanie uznawane jest za niestandardowe, ale bardzo ciekawe. Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się właśnie na nie.

Aktualnie moda na grawerowaną biżuterię panuje niemalże na całym świecie. Szczególnie dużą popularnością cieszą się celebrytki z grawerem. Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych prezentów na Dzień Kobiet, walentynki, Dzień Matki czy urodziny.

Biżuteria do grawerowania sprawdź nasze PROPOZYCJE


pixel