Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Biżuteria na szczęście - wybierz swój talizman!

2020-05-11
Biżuteria na szczęście - wybierz swój talizman!

Między ładną biżuterią a amuletami, które nosimy na szczęście nie trzeba wybierać! Teraz w modzie są dodatki o symbolicznym znaczeniu, ale na tyle efektowne, żeby odgrywały główną rolę w stylizacjach - również tych wyjściowych, eleganckich czy wieczorowych. Jaki wzór wybrać? Sprawdź nasze najciekawsze pomysły!

Naszyjnik nieskończoność - symbol wieczności

Chcesz, żeby stan, w którym teraz jesteś nigdy się nie kończył? A może masz ochotę powiedzieć swojej przyjaciółce, że do końca życia będzie dla Ciebie jedną z najważniejszych osób? Sięgnij po amulet w postaci naszyjnika „nieskończoność” z charakterystyczną, symboliczną pętelką. Możesz go nosić na co dzień albo podarować bliskiej osobie. 

Kolczyki ze skrzydłami anioła - stylowy talizman

Anielskie skrzydła symbolizują opiekę, troskę i czułość. Możesz je nosić jako przywieszkę do naszyjnika celebrytki czy bransoletki, ale szczególnie piękną formą mogą być też złote kolczyki zdobione tym szczególnym symbolem. Możesz je podarować w prezencie osobie, o dobro której się troszczysz - mamie czy córce, która obchodzi swoje 18. urodziny.

Bransoletka z koniczynką - amulet na szczęście

Jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli, jakie znajdziesz w biżuterii z naszego sklepu jubilerskiego, jest oczywiście czterolistna koniczynka. Ze względu na to, że dość trudno na nią trafić, rozglądając się po łące, odzwierciedla powodzenie i życiowe szczęście. Bransoletka złota z tym motywem jest wyjątkowo wdzięcznym pomysłem na uzupełnienie codziennych stylizacji albo na cenny upominek.

Naszyjnik celebrytka z serduszkiem - prezent od serca

Szukając symbolicznej biżuterii, którą możemy nosić do swoich ulubionych stylizacji czy podarować drugiej połówce, warto wziąć pod uwagę dodatki z motywem serca. Naszyjnik celebrytka z przywieszką w takim kształcie wyrazi miłość albo… ją przywoła. Złota bransoletka czy kolczyki z sercem można sprezentować nie tylko z okazji Walentynek.

Wisiorek z łapaczem snów - indiański amulet 

Chcesz przywołać szczęście, a jednocześnie poczuć się wolna? Spraw sobie biżuterię z motywem łapacza snów, czyli zdobionej piórami sieci wyplatanej na kole. Taką dekorację niektóre plemiona Indian Ameryki Północnej wieszały na głowami, żeby w nocy „ściągały” do śpiącego dobre sny. Łapacz snów w formie kolczyków czy naszyjnika celebrytki to bardzo modny dodatek, lubiany nie tylko przez miłośniczki hippisowskiego stylu.

Koniczynka, serduszko, a może indiański łapacz snów? Symboliczne dodatki z naszego sklepu z biżuterią możesz nosić jak amulet albo podarować w prezencie. Zobacz kolczyki, bransoletki i naszyjniki celebrytki, które spełnią rolę osobistych talizmanów!

Polecane

pixel