Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak łączyć ze sobą naszyjniki i chokery?

2020-06-29
Jak łączyć ze sobą naszyjniki i chokery?

Czy naszyjniki i chokery można ze sobą łączyć? A jeśli tak, to w jaki sposób, żeby całość nie wyglądała chaotycznie? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym wpisie! Zajrzyj do tekstu i przekonaj się, w jak prosty sposób odmienić swój look zgodnie z trendami. 

Chokery - hit lata 2020

Naszyjniki chokery to absolutny hit tego sezonu! Jakiś czas temu kojarzyły się głównie z aksamitkami, rzemykami wiązanymi na szyi na kokardę albo dekoracyjnymi „sprężynkami” z tworzywa sztucznego. Dziś po latach 90. pozostało tylko wspomnienie, a chokery stały się zdecydowanie bardziej wysublimowane, eleganckie, luksusowe. Wykonane ze złota czy srebra, dekorowane przywieszkami o ciekawych kształtach, pełnią rolę pełnoprawnego dodatku do stylizacji na dzień i na wieczór. 

Teraz chokery złote i srebrne, które kupisz na przykład w naszym sklepie z biżuterią, nosi się nie tylko solo, ale też w połączeniu z naszyjnikami. Jak stworzyć taką kompozycję, żeby całość wyglądała dobrze? Sprawdź!

Chokery i naszyjniki - duet, który robi wrażenie!

Chokery możesz śmiało łączyć z naszyjnikami w ciekawe, wielowymiarowe kompozycje. Na początek warto przetestować najprostszą wersję, która sprawdzi się nawet w przypadku tych osób, które stawiają pierwsze kroki w samodzielnych wymyślaniu ciekawych stylizacji. Wystarczy zestawić krótki naszyjnik choker z pojedynczym, długim łańcuszkiem złotym, który kończy się na linii biustu. Udany i niezwykle efektowny zestaw stworzysz też, łącząc choker złoty z subtelnym naszyjnikiem typu krawatka. Dla bardziej zaawansowanych fashionistek proponujemy zestawienie chokerów z kilkoma naszyjnikami celebrytkami, które różnią się kształtami przywieszek. Taka biżuteria to genialny patent na dodanie prostej sukience wieczorowego charakteru czy urozmaicenie codziennego outfitu na wakacje. 

Naszyjniki absolutnie muszą być tej samej długości. Świetnie wygląda kompozycja ułożona kaskadowo, od chokera znajdującego się najbliżej szyi, przez nieco dłuższe złote łańcuszki po  całkiem długie celebrytki. Tak dobraną biżuterię z pewnością nieraz widziałaś na Instagramie!

Naszyjniki i chokery można nosić w ciekawych kompozycjach, które sprawdzą się nie tylko w połączeniu z sukienkami boho. Zajrzyj do naszego sklepu jubilerskiego po najmodniejsze naszyjniki chokery i celebrytki na złotych łańcuszkach, a potem… miksuj je i zestawiaj do woli!

Polecane

pixel