Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaka biżuteria na prezent z okazji walentynek?

2021-01-15
Jaka biżuteria na prezent z okazji walentynek?

Zbliżające się święto zakochanych to idealna okazja do obdarowania bliskiej osoby wyjątkowym prezentem. Jednym z najlepszych i najpopularniejszych wyborów od lat okazuje się biżuteria. Jej szeroki i zróżnicowany asortyment pozwala dostosować model do gustu i urody wybranki. Wiele zależy tu od jej oczekiwań oraz etapu, na jakim znajduje się konkretna znajomość.

Walentynki to doskonała okazja do celebrowania głębszego uczucia łączącego dwie osoby, ale także sympatii, a nawet przyjaźni. Wybór biżuterii powinien być zatem uzależniony przede wszystkim od wzajemnej relacji dwojga osób. Niemałe znaczenie ma również kwota, jaką dysponujemy. W zależności od niej można zdecydować się na bransoletkę, łańcuszek z zawieszką, kolczyki albo komplet biżuterii złożony z kilku tych elementów.

Biżuteria bez zobowiązań 

Walentynkowy prezent powinien zawsze przypominać o osobie, która go podarowała. Może więc wiązać się z czymś osobistym, o czym wiedzą tylko te dwie osoby. Nie jest to jednak regułą. Biżuteria, którą chcemy sprawić przyjemność drugiej osobie, która jednocześnie nie będzie wiązała się z jakimiś zobowiązaniami, są kolczyki lub bransoletka. Doskonale w tej roli sprawdzi się też łańcuszek z zawieszką. To może być model bardzo prosty albo efektownie zdobiony. Osobom, które chcą zrobić silne wrażenie, może spodobać się pomysł wręczenia bliskiej osobie biżuterii zdobionej szlachetnymi kamieniami. Możliwości jest naprawdę wiele.

Prezent na wyjątkową okazję

A jeśli relacja, która łączy dwie osoby, jest naprawdę wyjątkowa, to warto wybrać prezent, który będzie to odzwierciedlał. Świetnym pomysłem mogą okazać się kolczyki, bransoletki albo złote łańcuszki z serduszkiem. Dużą popularnością cieszy się też zawieszka ze znakiem nieskończoności albo bransoletka z połączonymi symbolami serca i znaku nieskończoności. Propozycji dla zakochanych jest jednak znacznie więcej. Łatwo się o tym przekonać, odwiedzając sklep jubilerski.

A jeśli chcemy uczcić święto zakochanych naprawdę wyjątkowo i połączyć je z oświadczynami, to idealny na taką okazję będzie pierścionek z brylantem.

Biżuteria nie tylko dla kobiet 

Warto pamiętać o tym, że obok biżuterii przeznaczonej dla kobiet, jest też biżuteria męska. Nikt przecież nie twierdzi, że w walentynki tylko panie mogą dostawać od swoich ukochanych bransoletki, kolczyki i pierścionki. Warto zwrócić uwagę również na męskie modele biżuterii. 14 lutego niejeden pan ucieszy się z takiego prezentu. A wśród propozycji najczęściej wybieranych przez kobiety dla swoich ukochanych znajdują się męskie bransoletki i efektowne złote sygnety.

Biżuteria to jeden bardziej udanych prezentów walentynkowych. Co więcej, ten pomysł na prezent dla ukochanej osoby można powtarzać niemal każdego roku. Po pierwsze dlatego, że biżuteria kobietom nigdy się nie nudzi, po drugie z powodu tak szerokiego asortymentu, w którym zawsze można znaleźć coś wyjątkowego.

Polecane

pixel