Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe - trendy

2016-09-30


Pierścionek zaręczynowy to bardzo szczególny rodzaj biżuterii. Nie może być byle jaki, wybrany pośpiesznie i bez zaangażowania. Jest on bowiem sposobem na powiedzenie ?kocham Cię i chcę zawsze być przy Tobie?. Wybierając odpowiedni pierścionek zaręczynowy, warto wiedzieć, jak kształtują się trendy na rynku. Dzięki temu można wybrać ciekawe rozwiązanie, które będzie dumie noszone przez ukochaną. Poznaj najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe sezonu 2016/2017!

Żółte złoto wraca do łask

Po prawdziwym szale na platynę i białe złoto, teraz żółte złoto powraca do łask. Pierścionki zaręczynowe z tego materiału to bardzo klasyczne rozwiązanie. Żółty kruszec jest ponadczasowy, co sprawia, że wygląda tak samo dobrze teraz, jak i za kilka lat. W sezonie 2016/2017 żółte złoto najczęściej jest zestawiane z różowym lub białym złotem albo występuje w towarzystwie różnokolorowych kamieni szlachetnych. Ten trend z pewnością jest godny uwagi!

Sprawdź na Viadem -> KLIK

Diamenty ponad wszystko

Pierścionek zaręczynowy z diamentem to klasyka, ale teraz jest serwowana w innym wydaniu. Sztuczny lub prawdziwy kamień jest bowiem otoczony rzędem mniejszych kamyczków. Dzięki temu pokazuje cały swój wewnętrzny blask, wydaje się większy, a pierścionek wygląda naprawdę zjawiskowo. Ten trend ma także zastosowanie praktyczne. Dzięki temu główny kamień jest chroniony przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami.

Sprawdź na Viadem -> KLIK


Pierścionki ornamentowe

Zaręczyny to wyjątkowy czas, równie wyjątkowy powinien być więc pierścionek. Propozycje ornamentowe, z ozdobnymi wzorami, cieszą się rosnącą popularnością. To zazwyczaj delikatne propozycje, które łączone są z delikatnymi kamieniami. Pierścionki ornamentowe doskonale nosi się na co dzień, przyciągają wzrok i są piękną pamiątką po zaręczynach.

Kolorowe kamienie

W pierścionkach zaręczynowych modne są nie tylko brylanty, ale też inne kamienie. Szafiry, rubiny czy topaz są chętnie kupowane na taką okazję. Co w nich wyjątkowego? Przede wszystkim unikatowa, ciekawa kolorystyka. Zamiast wybierać brylanty, można poszaleć z kolorami.


Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać dla ukochanej osoby? Wybór nie jest łatwy, ale znając najnowsze trendy, z pewnością łatwiej będzie się zdecydować na konkretną propozycję.

pixel