Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

Sklep internetowy Viadem.pl

 

Walter Elias „Walt” Disney powiedział kiedyś „jeśli umiesz coś wymarzyć, to potrafisz to osiągnąć”. Tak właśnie powstała firma VIADEM. Zaczęło się od marzeń i pasji, obecnie firma wprowadzająca na polski rynek m.in. najnowsze trendy włoskiej biżuterii. To włoscy producenci wyznaczają na świecie nowe ścieżki mody w biżuterii i tymi samymi ścieżkami podąża właśnie nasza firma. W naszej ofercie znajduje się więc wyselekcjonowana biżuteria włoska, jak i również biżuteria własnej produkcji. Naszą ideą jest kreowanie nowych trendów, a dokładnie kreowanie piękna.

Kierując się właśnie tą ideą, nasz asortyment to wyroby jubilerskie takie jak: bransoletki, naszyjniki, wisiorki, apaszki, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, kolczyki, które pozwalają zaspokoić pragnienie piękna, dając tym samym gwarancję najwyższej jakości. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór biżuterii wykonanej ze złota próby 585 i 333 oraz srebra próby 925.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom tworzymy również biżuterię na podstawie projektu, zdjęcia lub opisu słownego. W ten sposób powstaje wyjątkowa biżuteria stworzona według indywidualnego gustu naszego Klienta.


To co nas najbardziej cieszy, to zadowolenie naszych Klientów.

Wszystkim Klientom, którzy dokonali zakupu bardzo dziękujemy za wybranie naszej oferty oraz za powierzone nam zaufanie.

 

 

pixel