Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pierścionki zaręczynowe na zamówienie

2016-10-17
źródło: stocksnap.io

Zaręczyny to wyjątkowy moment. W tym dniu klękniesz przed wybranką swoje serca i zadasz jej najważniejsze pytanie - czy zostaniesz moją żoną? Emocje, jakie towarzyszą chwili, często biorą górę, a łzy same cisną się do oczu. W takim momencie jak ten pierścionek zaręczynowy, symbol Waszej miłości i trwałego związku, odchodzi na drugi plan. Jednakże prędzej czy później Twoja ukochana zacznie na niego zwracać większą uwagę. Może nawet zapyta siebie, dlaczego wybrałeś akurat ten model, a nie inny? Przyjaciółki, rodzina i znajome będą zachwycać się pierścionkiem i oglądać go z bliska. Nie ulega więc wątpliwości, że pierścionek zaręczynowy powinien być równie specjalny, co chwila oświadczyn.

Ładny, ale czy wyjątkowy?

Szeroki wybór gotowych modeli pierścionków zaręczynowych sprawia, że każdy znajdzie coś, co odpowiada jego gustom. Większość modeli jest naprawdę piękna, prezentują sobą klasę, doskonale wyglądają w każdej sytuacji? ale czy są wyjątkowe? Trudno tak je określić.

Pierścionek zaręczynowy jest wyjątkowy sam w sobie ze względu na to, że symbolizuje miłość dwóch osób. Większość pierścionków jest jednak powtarzalna, a podobne modele można zobaczyć na palcach wielu kobiet. To nic złego, w końcu to tylko biżuteria, ale czy nie byłoby miło do oświadczyn podejść z jedynym w swoim rodzaju pierścionkiem? Taki gest zostałby na pewno doceniony, przyszła Panna Młoda miałaby pewność, że jest tą jedyną i specjalną, a jej koleżanki na pewno pękłyby z zazdrości!

Więcej o trendach dotyczących pierścionków zaręczynowych w naszym ostatnim wpisie - NAJPIĘKNIEJSZE PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE - 2016/2017

Pierścionki zaręczynowe na zamówienie

Wbrew pozorom, wykonanie pierścionka zaręczynowego na specjalne zamówienie, nie jest tak drogie, jak mogłoby się wydawać. W zamian otrzymuje się naprawdę piękny, pojedynczy i niepowtarzalny model, który jest unikatem.

Jak podchodzimy do procesu wykonania takiego pierścionka? Przede wszystkim rozmawiamy z Tobą jako naszym klientem! Dzięki temu zamawiający może nam przekazać swoją wizję, dostarczyć rysunek lub zdjęcie podobnego modelu, a na tej podstawie powstaje finalny projekt, który po zatwierdzeniu jest kierowany do wykonania. Indywidualne zamówienia są wykonywane z najwyższej klasy materiałów, podobnie jak gotowe propozycje z naszej oferty. Nie odbierają więc od nich jakością ani dbałością o szczegóły.

W ramach zamówienia możemy wykonać pierścionek o dowolnym wyglądzie. Dysponujemy nowoczesnym, najwyższej klasy sprzętem, który umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych prac z różnych materiałów. Do tego dochodzi niezwykle doświadczona grupa jubilerów, którzy o biżuterii i jej wykonywaniu wiedzą wszystko!

Pierścionki zaręczynowe na zamówienie są traktowane tak samo, jak gotowe modele. Obejmuje je więc gwarancja, która umożliwia zareklamowanie pierścionka w sytuacji, kiedy pojawią się na nim jakieś skazy. Produkt posiada wybitą próbę, otrzymuje także certyfikat poświadczający jego oryginalność.

Nie tylko pierścionki zaręczynowe?

Chociaż oferta tworzenia indywidualnej biżuterii według zamówień jest skierowana głównie do osób, które mają zamiar się oświadczyć, to nie jest to nasza jedyna grupa docelowa.

Oferujemy wszystkim zainteresowanym wykonanie także innej biżuterii na zamówienia oraz odtwarzania zgubionej biżuterii na podstawie rysunków, oraz zdjęć.

Niezwykła precyzja wykonanie, atrakcyjna cena i gwarancja tego, że pierścionek będzie unikalny, sprawiła, że przez lata zaufało nam wielu klientów. Także Ty możesz dołączyć do tego grona! Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, osobistego w jednym z naszych sklepów oraz mailowego. Pomożemy w wycenie realizacji projektu, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu! Zamów swój unikalny pierścionek zaręczynowy.
pixel