Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skup złota

Skup złota w samym centrum Warszawy 

 

Zapraszamy do naszego salonu jubilerskiego VIADEM, w którym poza sprzedażą biżuterii oferujemy również skup złota: złotej biżuterii, sztabek oraz złotego złomu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

 

Dlaczego warto nam zaufać? 

Lokalizacja: Nasz sklep znajduje się w centrum Warszawy – przy Al. Jerozolimskie 21 (na rogu ul. Kruczej). Dzięki temu bezproblemowo dotrzesz do nas z każdej części miasta. 

Konkurencyjność i przejrzystość cen: Każda wycena, którą przeprowadzamy, jest precyzyjna i jasno przedstawiona. Dbamy o pełen profesjonalizm i uczciwość w każdej realizowanej transakcji. Jesteśmy również zarejestrowani w Polskim Urzędzie Probierczym, gwarantującym standardy jakości. 

Opcje komisowe: Jeśli chcesz uzyskać jeszcze korzystniejszą cenę, oferujemy możliwość pozostawienia przedmiotów na warunkach komisowych. 

Usługi jubilerskie: Oprócz skupu proponujemy również szeroką gamę usług jubilerskich – od napraw biżuterii, poprzez renowacje, aż po korektę rozmiarów pierścionków. Wykonujemy także złotą biżuterię na indywidualne zamówienie. 

Dlaczego warto z nami współpracować? Wielu konkurencyjnych podmiotów takich jak małe kantory czy lombardy oferuje ceny znacznie niższe od rynkowych. Ceny skupu złota kształtują się na podstawie trzech czynników: kursu dolara w złotówkach, aktualnej ceny kruszcu na giełdzie oraz marży firmy zajmującej się skupem metali szlachetnych. Z nami masz pewność uczciwej oferty – warto porównać cenę złota za gram z cenami konkurencji dostępnymi online. 

 

Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale także miłą obsługę oraz  sprawne przeprowadzenie transakcji.

 

 


 

Sklep VIADEM


Warszawa, Aleje Jerozolimskie 21
(wejście od ul. Kruczej)

tel. 503 503 828


pn-pt 11:00-19:00
sb 10:00-16:00

 


 

 

 

Salon Jerozolimskie 2

 

 Jerozolimskie 21 mapka dojazdu

 

 

pixel