Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naszyjniki gwiazdki

( ilość produktów: 25 )

Fantastyczne naszyjniki gwiazdki są jak podróż po nieboskłonie, którą odbywa się na dekolcie. Takie wyeksponowanie motywy zarówno w postaci chokerów, jak i dłuższych łańcuszków zawsze przykuwa uwagę. Staje się rewelacyjnym punktem wyjścia do tworzenia nieszablonowej stylizacji. Po choker z gwiazdkami z pewnością chętnie sięgać będą młodsze panie. Modna biżuteria przylegająca do szyi ma rodowód nieco rockowy, ale doskonale wpisuje się we współczesne trendy i wykorzystuje modne w popkulturze motywy.

Stylowy naszyjnik - gwiazdka

Naszyjniki gwiazdki, jakie oferujemy na viadem.pl, to propozycje, które inspirują się symbolami astralnymi, a im nadaje się bardzo symboliczną moc. W efekcie mogą wyrażać pragnienie, by odważnie spełniać marzenia, sięgać wyżej, nie bać się zmian. A tego potrzebuje wiele współczesnych kobiet. I dlatego naszyjnik czy choker z gwiazdką staje się jednym z chętniej wybieranych prezentów. Jego dość niezobowiązujący charakter i metaforyczna siła sprawiają, że będzie wpisywał się w różne gusta. Naszyjniki złote to wyraz klasy oraz elegancji, która sprawdza się w każdej sytuacji. W nowoczesnym wydaniu na cienkich łańcuszkach - celebrytkach pojawiają się znane wzory - nieskończoności, serduszek, krzyżyków, kamienie czy też ozdoby. To sprawia, że można świetnie wyrazić się w detalach. W tym wydaniu biżuteria z motywem gwiazdy zachwyca również jakością wykonania i oryginalnym sposobem podejścia do tematu. To najpiękniejsza ozdoba, która przyciąga kolejne pokolenia.

Wybierając naszyjniki gwiazdki, można również do kolekcji dopasować kolczyki, bransoletki czy pierścionki, a taki zestaw będzie wyglądał nieziemsko i jest doskonały na wieczór. Sprawdź, jaki łańcuszek czy choker z gwiazdką idealnie wpisze się w Twoje potrzeby.

pixel