Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolczyki z księżycem

( ilość produktów: 18 )

Dostępne w sklepie Viadem.pl kolczyki z księżycem to biżuteria przeznaczona dla kobiet poszukujących eleganckiej, stylowej ozdoby. Kolczyki księżyce nie tylko dopełniają dowolną stylizację, ale również symbolizują określone cechy i wartości. Oznaczają one tajemnicę, zagadkę, ale również nowe otwarcie w życiu – nowy związek, pracę, sytuację. Biżuteria z księżycem podarowana kobiecie przez mężczyznę może symbolizować nadzieję na stały związek i małżeństwo. Kolczyki księżyc są chętnie wybierane przez panie poszukujące oryginalnej biżuterii, która je wyróżni i podkreśli ich osobowość. Oferujemy szeroki wybór artykułów z tym niezwykłym kształtem, co pozwala na wybór modelu najlepiej odpowiadającego określonym gustom.

Proponujemy kolczyki w różnych wersjach: przewlekane, wiszące i typu wkrętki. Są one dostępne w różnych wielkościach. Kolczyki księżyce zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów: złota próby 333 i 585, a także srebra 925. W ofercie mamy proste, minimalistyczne kolczyki z księżycem, a także bardziej ozdobne wersje, zawierające dodatkowy element dekoracyjny, np. mały koralik.

Kolczyki z symbolem księżyca, które uzupełnią każdą stylizację

Biżuteria z symbolem księżyca pasuje do dowolnych stylizacji. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na bardziej formalne lub uroczyste okazje. Kolczyki księżyc zostały wykonane z wyjątkową starannością, czego efektem jest powstanie bardzo eleganckich modeli wyróżniających się szczegółowością detali. Biżuteria jest sprzedawana w estetycznych pudełkach, dzięki czemu świetnie nadaje się jako prezent dla bliskiej osoby.

pixel