Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obrączki ślubne

( ilość produktów: 192 )

Piękne obrączki ślubne są symbolem miłości, wierności i wspólnej drogi. To właśnie rytuały związane z całą ceremonią zaślubin sprawiają, że przywiązuje się niezwykłą wagę i do przysięgi, i do noszenia tej wyjątkowej biżuterii. Wielu osobom obrączki, jakie oferujemy na viadem.pl, towarzyszą całe życie tak jak druga połówka. Dlatego właśnie warto zwracać uwagę na ponadczasowy design i jakość wykonania. Szczególnie w przypadku panów obrączki ślubne stają się często jedyną ozdobą i warto sprawić, by był to element przykuwający uwagę, wyróżniający się stylem. Poza tym dla wielu osób jest wspomnienie najpiękniejszych w życiu chwil, a także codzienną refleksją, która przypomina o ważnych wyborach.

Tradycyjne obrączki ślubne

Młodzi coraz częściej sięgają po designerskie obrączki, które wyróżniają się ciekawym wzornictwem oraz ozdobami. Na dość prostych bryłach pojawiają się frezy, matowienia, cyrkonie, a także połączenia kruszców o różnych kolorach i fakturach. To sprawia, że całość prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Warto pamiętać, że złota biżuteria jest ponadczasowa i zawsze świadczy o najlepszym guście. W naszym sklepie znajdują się również pasujące do całości pierścionki zaręczynowe, które stają się symbolem obietnicy i narzeczeństwa. Tu uwagę przyciągają niezwykłe zdobienia, szlachetne kamienie i kobiece motywy. To preludium ważnej uroczystości, która już na zawsze zmieni życie oraz ozdoby, które pojawią się na serdecznym palcu prawej ręki. Zobacz, które obrączki ślubne będą idealne dla was i spraw, by zaślubiny nabrały niezwykle stylowej oprawy.

Niezmiennie obrączki ślubne są jak opowieść o prawdziwej miłości. O związku, który pokona trudności, a małżonkowie będą wiernie przy sobie stać i się wspierać. Oczywiście ta wyjątkowa biżuteria jest także obietnicą i wiadomością. To najpiękniejsza deklaracja, więc obrączki, jakie oferujemy na viadem.pl, powinny towarzyszyć przez całe życie i stale zachwycać szlachetnością materiałów, wykończeniem oraz niepowtarzalnym designem. A on czerpie inspiracje z różnych źródeł i w każdym wydaniu przyciąga spojrzenia. Młodzi chętnie sięgają więc po obrączki ślubne tradycyjne oraz nowoczesne, propozycje jednokolorowe i łączące różne barwy złota oraz oczywiście rozmaite zdobienia.

Dlaczego warto wybierać obrączki ślubne klasyczne?

Oczywiście obrączki nowoczesne bazują na tradycji i wykorzystują ją w twórczy sposób. Klasyka ma ponadczasowy kształt o półokrągłym profilu. Obecnie chętnie się też sięga po biżuterię ze szlachetnymi kamieniami, z ozdobnymi żłobieniami oraz prostym dość surowym profilem. W modzie są również obrączki ślubne nietypowe, które z pewnością będą zachwycać pomysłowością oraz przyciągną spojrzenia. Można znaleźć zarówno ozdobne propozycje, jak i te bardzo oszczędne. Niezmiennie wiele par decyduje się jednak na obrączki ślubne klasyczne, które nawiązują do najlepszych wzorców i co istotne, nie ulegają chwilowym trendom i mogą towarzyszyć małżonkom tak długo, jak tylko oni zechcą.

Modne obrączki ślubne

Coraz częściej młodzi wybierają obrączki, które nie są jednakowe. Panie sięgają po dodatki szlachetnych kamieni - najczęściej brylantów czy bardziej finezyjne wzory oraz subtelne motywy. Cały komplet wydaje się być więc opowieścią o dwóch różnych osobach, które razem tworzą piękno. Takie unikatowe obrączki ślubne tradycyjne i nowoczesne są niezwykle popularne wśród par w różnym wieku. Taka opcja pozwala także dopasować wykończenie do konkretnego stylu, który przecież nie musi być taki sam. Bardzo wygodne są obrączki nowoczesne wykonane z soczewkowym, wyoblony profilem wewnętrznym. Nieco inaczej będą prezentować się te zakończone na prosto, co daje nieco surowy minimalistyczny efekt. Wiele par sięga po klasyczne błyszczące wykończenia, ale dużą popularności cieszy się też mat. W efekcie i tak zaczyna się wybór od tego czy cenimy złote, białe czy różnorodne złoto lub też ich kombinacje. A obrączki ślubne nietypowe i te zupełnie przewidywalne dalej pozostają na granicy biżuterii i symbolu. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy.

pixel